Reference klientů

Průvodce do Ameriky

Reference klientů

Dobré odpoledne pane Kuželi,

ještě jednou moc děkuji za konzultaci k naší cestě na Hawaii. Velmi si vážím toho, že jsem se na Vás opět mohl obrátit tak, jak jsem si už v minulosti zvyknul. Není pochyb o tom, že Vaše zkušenosti mi velmi zjednodušují přípravu a celé skupině, se kterou cestuji, umožňují velmi efektivně využít čas, který máme k dispozici. Budu se těšit, že jakmile se v lednu vrátíme, začneme spolu pracovat na přípravě další akce pro rok 2015.

Přeji Vám příjemné svátky a hodně štěstí v novém roce.

Miroslav, Praha

 

 

Dobrý den pane Kužel, 

dovolená byla skvělá. Nemám ani jedinou připomínku k ničemu. Všechno, co jste poradil, bylo skvělé. Zvládli jsme i docela výlety navíc. Na Maui jsem dostali pozvání na díkuvzdání, tak jsem se v angličtině i pomodlili. A černý pátek jsme si nenechali ujít. To byla fakt zábava k pohledání. Boj o elektroniku bral dech.  Lidi se rvali, jak koně. 

Co ale dech tajilo, byla tloušťka místních lidí. Netušila jsem, že to jsou vlastně dobře krmení hrošíci 

Tepla jsme si užili dosytosti. Východ slunce byl fajn, vyšel na první pokus. Ale ta kosa byla hrozná. 

Angličtina byla také bez problémů. 

Jediná věc nevyšla, že zatím nedorazil do CZ ani jeden z námi poslaných pohledů. Ale třeba to do vánoc havajští pošťáci ještě stihnou. 

Mám Vám vyřídit poděkování i od ostatních. Skoro jste se stal bohem. :-) Já totiž vaše slova doslova přepsala do itineráře. A když všechno tak přesně i časově vycházelo, bylo to jakobyste tam byl celou dobu s námi. Každý jen nalistoval v initeráři příslušný list a už věděl, co za chvíli bude.

 Těším se na další výlet s vaší radou a pomocí. Poděkování i panu Myšákovi.

Iva, Karlovy Vary 


Tvorba webových stránek: HOR webdesign
sitemap.xml   gt:0.036   login